Wyręczamy Mamy – dlaczego warto

with Brak komentarzy

Prawie każda kobieta w ciąży przynajmniej raz usłyszała „Kiedyś kobiety rodziły w polu, a potem dalej pracowały”. Niezaprzeczalnie tak było, ale te czasy na szczęście już dawno minęły. Równie popularne jest stwierdzenie „Ciąża to nie choroba”. To również racja jednak obecnie większa świadomość oraz rozwój medycyny sprawiają, że przyszłe Mamy wiedzą jak ważne w okresie ciąży oraz w okresie połogu są spokój oraz odpoczynek.

Każda przyszła Mama inaczej przechodzi czas ciąży. Jedne mogą zdobywać góry, niestety inne odczuwają chroniczne zmęczenie. Należy uszanować oraz zrozumieć każdy rodzaj samopoczucie w tym czasie. Przecież dobry stan ducha Mamy ma ogromny wpływ na rozwój Maleństwa, które niebawem przyjdzie na Świat.

Wyręczamy Mamy to nic innego jak wsparcie dla Mam w każdej dziedzinie życia podczas ciąży oraz na wczesnym etapie rodzicielstwa. Misją firmy jest sprawienie, aby każda kobieta w ciąży mogła w sposób świadomy oraz komfortowy przechodzić przez te wyjątkowe chwile. Zajmujemy się zadaniami, na które przyszła Mama nie ma sił, możliwości lub po prostu ochoty. Dbamy o to, aby stresu było jak najmniej, a wygody jak najwięcej.

Każda kobieta w ciąży czuje lekkie zagubienie. Co kupić, na co nie warto wydawać pieniędzy, jak w sposób funkcjonalny przygotować kąt dla Maluch, co spakować do szpitala, którą szkołę rodzenia wybrać lub na który oddział położniczy się zdecydować. Na te wszystkie pytania odpowie właśnie nasz zespół.

Mamo! Daj się wyręczyć innym.